Yüzme havuzu yüzmek havuzu için Isıtıcı eşanjör ve ısı değiştirici MF-200 60KW & Elektrik Havuz Isıtıcı

Satış!

Yüzme havuzu yüzmek havuzu için Isıtıcı eşanjör ve ısı değiştirici MF-200 60KW & Elektrik Havuz Isıtıcı

|

SKU: c715

Etiketler: Ucuz Yüzme havuzu yüzmek havuzu için Isıtıcı eşanjör ve ısı değiştirici MF 200 60KW & Elektrik Havuz Isıtıcı, Yüksek Kalite Yüzme havuzu yüzmek havuzu için Isıtıcı eşanjör ve ısı değiştirici MF-200 60KW & Elektrik Havuz Isıtıcı, Çin Jeneratör Parçaları ve Aksesuarları Tedarikçiler.

₺1 841.35 ₺1 657.21

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


eşanjör MF-200 60KW dışarı gemi hazır olduğunu (Varsayılan modeli)
ihtiyacı varsa diğer modeli, bize mesaj bırakın
teşekkür ederim
eşanjör (25kw ~ 120kw kazan ısı değiştirici)
Maxi-Flo 3T-type ısı eşanjörleri yaygın petrol, kimyasal, metalurji, güç, gemi, klima, soğutma, gıda ve içecek ısıtma alanları, buharlaşma, soğutma, yoğuşmalı teknolojisi, oteller, konuk evleri, banyo yerleri.
buhar kazanı ısıtma olduğunda orta tarafından sağlanan veya yüksek sıcaklık sıcak su kazanı, sen ısıtma orta ısıtmalı su doğrudan kullanmak, dolaylı ısıtma eşanjör için alınmalıdır.
Maxi-Flo ısı değiştirici yüzme havuzu için uygun küçük sıcaklık farkı, küçük direnç ısı transferi gereksinimleri, yüzme havuzu eşanjör adamıştır, yani tasarım seçimi, özellikle dikkat aşağıdaki üç puan:
bir sirkülasyon akışı oranı 25% aracılığıyla bir tek plakalı eşanjör basınç düşüşü 0.05Mpa seçimi daha az tasarım.
2, Qa göre hesaplanması için tek bir eşanjör ısı transferi ısı alanı.
3, eşanjör 2 aynı tip seçin, olduğunda su ilk ısıtma aynı anda çalıştırmak, su normal olduğunda yalıtım ısı değişim sadece açık tek tarafından çalıştırmak, on line ama direnci azaltmak için aynı anda çalışan olmalıdır, aşağıda bu gerilim düşümü azalır sağlayacak düşük asansör seçmek 0.025Mpa yüzme havuzu sirkülasyon pompası, enerji verimli çalışmasını elde etmek tüm su arıtma sistemi.
Maxi-Flo eşanjör otomatik temizleme fonksiyonu ile, sıvı basıncı damla da daha az pahalı plakalı eşanjör, ama nedeniyle fiyat, daha büyük bir kurulum için gerek uzay az yüzme havuzunda uygulamaları.
MF-400 paslanmaz çelik, titanyum tüp eşanjör, yüzey ısı transferi: 1.1 M ² Genel boyutu: Φ133x1070mm, sıcak su giriş/çıkış memesi G1 " NPT, soğuk su giriş/çıkış memesi G2 " NPT.
kurulum ve bakım
bir kurulum
rastgele aksesuarlar eşanjör kontrol, teknik dosyaları.
manuel hakkında daha fazla bilgi edinin.
kurulum konumu iki ucu kolay bakım için yeterli alan olmalıdır.
(4) ekipmanları şasi boyutu gömülü temele cıvataları belirtildiği Gibi.
kolay ayarlama için kalmak yapımı ekipmanları zaman uzay faaliyetleri sağlamak için plaka ekipman tesviye, tesviye sıkıca sabit olacak.
b testi çalıştırmak
yıkandıktan sonra, sistem boru, sistemleri ve ekipmanları bağlantıları sıkı vardır. eşanjör giriş filtrasyon cihazları ile donatılmış olmalıdır, ve bir geçici bypass kurma düşünün.
araba ısıtma orta açık olmalıdır dışarı vana, başlatmak soğuk tarafı sirkülasyon pompası, normal (hiçbir sızıntıları, mutasyon), ve sonra yavaş yavaş sıcak tarafı açmak vana, egzoz buhar kapatmak.
test run zaman gereklidir önlemek için yavaş ısıtma içine ısı orta termal şok, termal şok veya aşırı basınç.
test sıcaklığı normal olduğunu, sıcak sıkı eşanjör cıvata.
c Bakım
(1) normal kullanımını basınçlı ekipman tabela maksimum çalışma basıncı sağlar, yüklemek için basınç ölçer monitör veya basınç koruma cihazı.
sistemi temizleme vana dışarı değiştirmek için kapatılması gerekir, eşanjör içine temizleme sıvısını önlemek için.
sistem durur eşanjör orta bitkin, ekipman korozyonu önlemek için, özellikle kış gösterisi olmalıdır iyice bitkin çalışma orta çatlama önlemek için devre dışı bırakılır.
(4) eşanjör temizleme, temizlik sıvısı klorür iyonu 25ppm geçmemelidir, temizleme temizleme sıvı temizleme sonra yıkanmalıdır, 1.25 kez ve daha sonra bir nominal basıncı basınç test düzeneği içine koymak gerekir kullanın, 60 dakika hiçbir sızıntı, hiçbir istisna.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 71cm x 20cm x 20cm (27.95in x 7.87in x 7.87in)

şartname

  • Model Numarası: MF-200
  • is_customized: Evet

0 Değerlendirmeler Yüzme havuzu yüzmek havuzu için Isıtıcı eşanjör ve ısı değiştirici MF-200 60KW & Elektrik Havuz Isıtıcı

Yorum Yap

İlgili ürünler