KALP ANATOMISI VISCERA TıBBI MODELI, KARDIYAK KARDIYAK ANATOMI MODELI, İNSAN KALP,, KALP ORTA DEMO MODELI (6)-GASEN-RZJP006

Satış!

KALP ANATOMISI VISCERA TıBBI MODELI, KARDIYAK KARDIYAK ANATOMI MODELI, İNSAN KALP,, KALP ORTA DEMO MODELI (6)-GASEN-RZJP006

|

SKU: c1459

Etiketler: Ucuz KALP ANATOMISI VISCERA TıBBI MODELI, KARDIYAK KARDIYAK ANATOMI MODELI, İNSAN KALP, , KALP ORTA DEMO MODELI (6) GASEN RZJP006, Yüksek Kalite KALP ANATOMISI VISCERA TıBBI MODELI, KARDIYAK KARDIYAK ANATOMI MODELI, İNSAN KALP, , KALP ORTA DEMO MODELI (6)-GASEN-RZJP006, Çin Tıp Bilimi Tedarikçiler.

₺586.62

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


KALP ORTA DEMO MODELI (6)-GASEN-RZJP006
model yaklaşık iki yetişkin kalp koymak, gevşeme devlet oldu. vücudun normal fizyolojik göre pozisyon standında koymak. pulmoner kök boyunca çapraz, sol ve sağ atrium iç yapısını gösteren ve pulmoner arter, ven savunucusu semilunar vana. atriyal dikey çarpıklık boyunca yapmak, ventrikül iç yapısı hakkında gösterir. atrium sağda gösterilen, İnferior vena cava ağız, İnferior vena cava vana, koroner ostium koroner flap of, bahçe yuva yumurta ve doğru atrioventricular ağız; sağ atrium statik pulmoner ağız çevresinde damarlar ve sol gösterir atrioventricular orifice. sağ ventrikül ridge ventriküler gösterdi, triküspit, arteriyel koni, bilek kordon, papiller kasları, Rouzhu ve pulmoner vana; sol ventriküler gösterisi mitral chordae, papiller kasları, Rouzhu ve aktif flap. septal atriyal ve ventriküler septal göstermek. artan kalp hakkında harici morfoloji ve ilgili vasküler ve alt dalları. resimli yönetilen devlet, ön ve arka arasındaki sulkus; apendiks göstermek, kardiyak fiber, kalp eddy, kalp çentik, yağ ve arteriyel ligaman etrafında gösterilen, koroner arter ve onun dalları; koroner ve onun tributaries göstermek; artan aorta ve aort arch sorunu şube gösterir; vena cava, İnferior vena cava ve onun tributaries gösterilir; pulmoner ven ve pulmoner arter gösterdi. Model sol ve sağ ventriküler duvar ve arteriyel nabız boyunca kesilmiş çıkarılabilir yüz.
sevgili Müşteri:
merhaba!
çünkü, hiçbir stok ben umut eğer bir sipariş önce bizimle irtibata böylece biz sizin için doğru bilgi sağlayabilir.
diğer modeller için arıyorsanız, böylece doğrudan lütfen bize ulaşın, size yardımcı olmaya çalışacağız mesajınıza için sabırsızlanıyoruz, teşekkür ederim!
sipariş eğer fazla 10 adet veya daha fazla, lütfen bana ulaşın Ben size en iyi fiyat verebilir böylece, biz cevap arıyorum, çok teşekkür ederim!
sipariş büyükse yeterli, biz iyi kalite sağlamak, eğer fiyat tarafından belirlenir, lütfen bize ulaşın, büyük bir iade alacak, teşekkür ederim!

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 20cm x 13cm (7.87in x 7.87in x 5.12in)

şartname

  • Konu: Tıp
  • Tipi: Anatomik Model
  • Model Numarası: GASEN-RZJP006

0 Değerlendirmeler KALP ANATOMISI VISCERA TıBBI MODELI, KARDIYAK KARDIYAK ANATOMI MODELI, İNSAN KALP,, KALP ORTA DEMO MODELI (6)-GASEN-RZJP006

Yorum Yap

İlgili ürünler