12 V DC 4.0L/min Büyük Güç Uzun Mesafe Otomatik Su Ulaşım Diyafram Pompa

Satış!

12 V DC 4.0L/min Büyük Güç Uzun Mesafe Otomatik Su Ulaşım Diyafram Pompa

|

SKU: c20194

Etiketler: Ucuz 12 V DC 4.0L/min Büyük Güç Uzun Mesafe Otomatik Su Ulaşım Diyafram Pompa, Yüksek Kalite 12 V DC 4.0L/min Büyük Güç Uzun Mesafe Otomatik Su Ulaşım Diyafram Pompa, Çin Pompalar Tedarikçiler.

₺228.13 ₺216.72

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


ürün Bilgileri
akıllı basınç diyafram pompası
avantajları: zaman su kaynağı kapatıldığında, güç otomatik olarak kesilir ve motor durur. ancak, zaman su kaynağı açıldığında, güç otomatik olarak geri dönecektir ve motor tekrar çalışacaktır. ve sprey boyutu için sıkı gereksinimi vardır. aksi takdirde, motor olamaz normal çalışıyor ve pompa motor veya hatta zarar verir.
uygulamalar: araba yıkama makinesi, güneş su pompalama, uzun mesafe otomatik su ulaşım/durdurma ulaşım kontrol, diğer ekipman veya sistem gerektirir otomatik on/off su nerede ulaşım veya vesilelerle sık on/kapama işlemi ve enerji tasarrufu gereklidir.
uyarı:
1. Bu model için izin verilmez gibi sıcak su 60 SANTIGRAT DERECE veya yukarıdaki, ile veya kanalizasyon su kum veya diğer kirlilikler. pompa büyük hasara neden olur.
2. bu pompa dalgıç değil. su içine batırmayın veya sprey su ona. ve, eğer yanlışlıkla kullanımdan sonra kuru o kadar bunun üzerine sıçrayan su birkaç damla olduğunu.
3. bir en ortamı koymayın Lütfen.
4. sökmeyin Lütfen kendiniz pompa veya basınç ayar vidasını ayarlamak, pompanın öldürücü olabilir.
5. It filtre sistemi ile kullanmak için vardır, gibi filtre net. ve için filtre net, 80-mesh özellikleri yukarıda gerektirir. çok fazla pompa için zararlı parçacıklar olacaktır.
6. Sadece ev kullanımı için, ticari amaçlar için değil. ve, uzun süre çalışma non-stop önlemek, aşırı ısı motor zarar yapacak.
7. the çapı blowhole anma vana uyarınca olmak zorundadır.
8. The güç kaynağı giriş parametresi uyarınca olmak zorundadır pompa.
9. Recommended güç hattı bakır şartname, hayır daha slimmer 0.75 & sup; 2; ve 2.5 m uzun. güç hattı uzatmak istiyorsanız, bu çok genişletmek zorunda olacak. aksi takdirde, bu aşırı yük olacak güç hattı.
10. Suggested su çıkış borusu iç çapı 5.5 ve 10 m uzun içinde daha azdır. çok uzun olamaz veya ince veya etkileyecektir için basınç akış.
11. önerilen su giriş borusu iç çapı 6 daha azdır, ve giriş borusu uzunluğu ise öz-sucking artık 1.5 m olduğunu.
12. giriş su basıncı daha yüksek 0.1mpa/1 kg basınç kaynağı ile akan su gibi sistemi ile çalışırken, boru uzunluğu biraz daha uzun olması izin olduğunu.
13. kışın gün kullandıktan sonra, lütfen dışarı tahliye içindeki su pompası ve boru, soğuk havalarda veya pompa patlama olacak. normal gün üzerinde, pompayı kullanmak istemiyorsanız, ayrıca lütfen dışarı tahliye pompası ve su giriş ve çıkış üzerine kapak koymak.
14. kaçak koruyucu cihaz Elektrik devresi nerede güç adaptörü gereklidir ticari güç bağlanır zaman AC 220 v 50 hz ticari güç kullanır.
15. herhangi bir hasar güç hattı kendiniz düzeltmek çalışmayın lütfen, profesyoneller gidin.
NAKLIYE:
ALıCı TÜM NAKLIYE ve TAŞıMA MASRAFLARı SORUMLUDUR. NAKLIYE MASRAFLARı ALıCı KONUMUNU TARAFıNDAN BELIRLENIR VE SATıLAN KALEMININ AĞıRLıĞı.
NAKLIYE ÖDEME ALıNANA kadar YER ALMAYACAĞıZ.
DIKKAT ULUSLARARASı ALıCıLAR: Bir TELEFON NUMARASı VE NAKLIYE ADRESI VERINIZ YÜZDEN SIZE SEVK ÖĞEYI ALABILIRSINIZ. UNUTMA TAŞıYıCı TARAFıNDAN TAHSIL HERHANGI DIĞER ÜCRETLERI HAKKıNDA (ÖRNEĞIN: gümrükleme ve vergi gideri). BU ŞEY ÜZERINDE HIÇBIR KONTROLE SAHIP VE NAKLIYE IÇIN EK BIR ÜCRET OLDUĞUNU.
BIZ DE DIĞER GEMI YOLLARıNı KULLANMANıZı ÖNERIRIZ, GIBI: HAVA VEYA DENIZ YOLUYLA. İADE:
ALDıĞıNıZ ÜRÜN BIZ PARANıZı iade edeceğiz TÜM SÜRECE BU ANDA ÇALıŞMAK ETMEZ OLARAK LISTELENEN OLDU " PARÇALARı SADECE " VEYA " ÇALıŞıR DURUMDA DEĞIL. " ALıCı TÜM IADE NAKLIYE ÜCRETLERI IÇIN SORUMLU OLACAKTıR. BIZIM KONUMU MADDE ALıNDıKTAN SONRA BIZ GERI ÖDEME SORUNU OLACAKTıR.
ÖĞELER TARIHTEN ITIBAREN 14 GÜN IÇINDE IADE EDILMELIDIR ALıCıYA TESLIM EDILDI. GERIBILDIRIM:
MÜŞTERI MEMNUNIYETI ÇOK ÖNEMLIDIR. LÜTFEN BIZE BIR E-POSTA GÖNDERMEK için ÇEKINMEYIN HERHANGI BIR SORUNUZ EBAY ARACıLıĞıYLA VEYA Bir MESAJ, YORUMLAR, VEYA CONCERNS.
ALıCıLAR: BIZIM GERIBILDIRIM KONTROL VE GÜVEN ILE TEKLIF. BIZ GERIBILDIRIM ALMAK KADAR BIZ ALıCıLAR IÇIN GERIBILDIRIM BıRAKıN OLMAZ. GEREKIR SORUN ORTAYA Bir NÖTR VEYA NEGATIF GERIBILDIRIM AYRıLMADAN ÖNCE BIZIMLE irtibata GEÇINIZ; BU SAĞLAYACAK BIZE HERHANGI BIR SORUNLARı ÇÖZMEK için ALıCı ILE ÇALıŞMAK.
SıK KULLANıLANLAR LISTENIZE EKLEMEYI EMIN OLUN VE DIĞER ÖĞELERI KONTROL!

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

şartname

 • güç: Elektrik
 • yapı: Diyafram Pompa
 • basınç: Alçak Basınç
 • Standart veya Standart olmayan: Standart
 • kullanım: Su
 • teori: Kuyruğu Pompa
 • Model Numarası: XLD-2
 • uygulama: irrigation, car wash, watering, water supply
 • yakıt: Electricity
 • Voltage: 12V DC
 • Flow: 4.0L/min
 • Current: 2.7~3.5A
 • Max. pressure: 0.48Mpa
 • Suction head: 1.5~2m
 • Delivery range: 20~40m
 • Available occasion: plain land and hill

0 Değerlendirmeler 12 V DC 4.0L/min Büyük Güç Uzun Mesafe Otomatik Su Ulaşım Diyafram Pompa

Yorum Yap

İlgili ürünler