Simüle Testler Yeni Çin Yeterlilik Testi (HSK Seviye 4) yabancının için öğrenmek Çince dil eğitici ders kitapları

Satış!

Simüle Testler Yeni Çin Yeterlilik Testi (HSK Seviye 4) yabancının için öğrenmek Çince dil eğitici ders kitapları

|

SKU: c35598

Etiketler: Ucuz Simüle Testler Yeni Çin Yeterlilik Testi (HSK Seviye 4) yabancının için öğrenmek Çince dil eğitici ders kitapları, Yüksek Kalite Simüle Testler Yeni Çin Yeterlilik Testi (HSK Seviye 4) yabancının için öğrenmek Çince dil eğitici ders kitapları, Çin Kitaplar Tedarikçiler.

₺160.07

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


yeni Çin Yeterlilik Testi (HSK) 2009 yılında başlatılan bir Çin Hanban Çin uluslararası bir standart test yeteneği odak İkinci dil olarak Çince incelenmesi üzerine hayatta kullanmak için Çin adaylar yeteneği, iletişimsel çalışma ve iş. yazılı sınav altı sınıflarda oluşur ve üç oral sınıflarda.
adaylar hızlı ve daha iyi uyum yapmak başardık yeni sınav modu, sınav içeriği hakkında, net bir sınav odaklanmak, yeni çeşit aşina sorular, cevap teknikleri kavramak için " yeni HSK anahat " biz ilan Hanban uyarınca (HSK için bir HSK seviye altı), uzmanlar ve önerileri dinlemek, tam çalışma örnek soru ve fikirleri temelinde önermeler, muayene danışmanlık kitaplar bu dizi hazırlanması.
yeni HSK göre sınıflandırma Bentaocongshu altı hacimleri ayrılmıştır vardır:
" yeni HSK Simüle Testler HSK bir "
" yeni HSK Simüle Testler HSK ikincil "
" yeni HSK Simüle Testler HSK Seviye 3 "
" yeni HSK Simüle Testler HSK dört "
" yeni HSK Simüle Testler HSK beş "
" yeni HSK Simüle Testler HSK altı "
10 takım tarafından seviye başına hacim of simüle testler yazılı kompozisyon, sınav sınav vardı önce sorunuz seviyesini yeni model cevap yöntemi tanıtıldı yürütülen rehberlik; sorular ve cevaplar ile metin duyduktan sonra, MP3. simüle işitme testleri ile kitap Kayıt ile
binbaşı serisi yazarlar deneyimli öğretim yabancı dil öğretmenleri, ama aynı zamanda Çin Yeterlilik test araştırmacılar. yeni HSK tarafından yayın katıldı vardı önce tüm sorular sınav adaylar kim testi ölçüm. sorular corpus kelime ve kapsamlı kapsama dahil anahat kelime ve dilbilgisi test noktası seviyeleri. biz özenle seçilmiş corpus, makul kontrolü zorluk derecesi, bilimsel soru ve cevap süresi sayısını tahsisi, ve yapmak için çalışıyoruz Bentaocongshu yeni HSK simüle testi closer Cevaplar.
yeni Çin Yeterlilik Testi HSK 2-6

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 120cm x 120cm x 120cm (47.24in x 47.24in x 47.24in)

şartname

  • tip: kitap
  • seyirci: Erişkin
  • Marka Adı: EXBOKU
  • tür: Eğitim
  • Book Name: HSK Level 4
  • Fit for : chinese language textbook

1 Değerlendirmeler Simüle Testler Yeni Çin Yeterlilik Testi (HSK Seviye 4) yabancının için öğrenmek Çince dil eğitici ders kitapları

Yorum Yap

İlgili ürünler